Табори

ТАБОРИ 2020/2021

Чим ми відрізняємось від інших таборів і чому ви повинні обрати саме табори Savvy Nation?

 1. Головне – це невеликі загони до 18 чоловік, де кожен буде на своєму місці, а не загублений серед десятків.
 2. Важливе – комфортні умови проживання і 5-ти разове харчування.
 3. Нестандартне – наше життя, яке розписано по годинах, де немає часу на перекури чи зависання в гаджетах.

У нашій програмі щодня є заняття з психології успіху, де діти вчаться спілкуватись, аналізувати свою поведінку, шукати вирішення зі складних ситуацій та досліджувати внутрішній світ; на заняттях із фінансової грамотності діти вчаться різним (на перший погляд) простим речам, отримуючи звички успішної в майбутньому людини; заняття з англійської не схожі на шкільні уроки. Адже це клуб для спілкування.

Замість зарядки у наших таборах танці, йога, шейпінг, аеробіка, брейк-данс, аквааеробіка. Щодня у таборах Savvy Nation спортивні заходи, концерти, свята, тематичні дискотеки, кінотеатр та різноманітні майстер-класи.

Більше подробиць про табори рівне саві нейшн можна дізнатися за телефоном +38 (068) 204 99 02

ЯКЩО ВАША ДИТИНА ОДНОГО РАЗУ ВІДВІДАЄ ТАБІР SAVVY NATION , ВОНА ВЖЕ БІЛЬШЕ НЕ ПРОМІНЯЄ ЙОГО НА ЖОДЕН ІНШИЙ! ПЕРЕВІРЕНО!

Бронювання 2020-2021 вже в самому розпалі!

Осінній та Зимовий табір «Savvy 4 Seasons»

Табір в Червоній калині

Запрошуємо дітей віком від 10 до 16 років провести осінні та зимові канікули у таборі Savvy 4 Seasons (Саві 4 сезони/Кмітливі чотири сезони).
Умови проживання – «Червона калина» – мальовничий санаторій з комфортними 2-3 місними номерами, 5-ти разовим харчуванням, басейном, спортзалом, кінозалою, тренажерною залою.
Загони (сезони) формовані по віку. В загоні (до 15 дітей). На сезоні 2 вожатих, які пройшли додаткове навчання, підготовку і мають свого куратора-психолога.
Програма табору – насичена подіями: щодня флешмоб-зарядка, щодня тренінгові заняття з психології стосунків, веселої та легкої англійської, цікавих фінансів; щодня різні майстер-класи (від танців до малювання), традиційні табірні заходи (день талантів, міс табору, ярмарка послуг, осінній новий рік, паперова вечірка, басейн) та креативні естафети, нові ігри, нові розробки, нові смаколики, шалені дискотеки та вечірня свіча.

Як забронювати місце у таборі?
– Зателефонувати 0682049902
– Підписати договір та оплативши вартість табору
– Здати за добу до виїзду тест іфа (маркер м, ціна якого – 147 грн)
– Зняти маску, забути про гаджет і відриватися разом з нами!

Гірський дитячий табір SAVVY-MOUNTAIN ​

Літні канікули на природі серед Карпатських гір – це не лише відпочинок та оздоровлення, а й справжня пригода для дитини. Сучасний ремонт. Комфортабельні номери з умовами.  Адже сама природа та колорит гірського краю напевно забезпечать яскраві емоції, а безліч активностей додадуть адреналіну.

Гірські велосипеди, квадроцикли, походи у гори, банош з вогню та ще багато цікавого чекає влітку в Карпатах. Для дітей тут проводять тематичні майстер-класи, діти беруть участь у театральних постановках, шоу-програмах і навіть у зйомках короткометражного фільму. Крім того, тут постійно проходять церемонії, фестивалі, квести, вечірки. Діти мають можливість грати у футбол, волейбол, займатися гірською йогою. У таборі щодня проводяться тренінги з психології та фінансової грамотності, діє також англомовна програма. Курс навчання складений за матеріалами американських видань, заняття проходять в ігровій формі. Кожна перемога – шлях до власної вершини успіху!

Тож не гайте часу, у Savvy Nation Camp заявку подавайте!!!

Тематика: «Моя вершина»

Карпати

Бонуси: Наприкінці зміни дітей нагороджують браслетами та сертифікатами. Кожен отримує фірмову футболку, фото та призи на зароблені савіки (таборові гроші).

До заїзду залишилось:

SAVVY-Forest (Лісовий дитячий табір)

Що це таке?

Це відпочинок. Це розваги. Це друзі. Це нові знання. Це розвиток!

Для чого це вам?

За 2 тижні ваша дитина зможе не просто відпочити від урбанжиття в мальовничому лісі, а й спробувати більше ніж 30 видів нової діяльності через майстер-класи, тренінги, семінари. А також знайти нових друзів і власний ресурс для розвитку.

Чим ми відрізняємось від інших таборів?

Головне – це невеликі загони до 18 чоловік, де кожен буде на своєму місці, а не загублений серед десятків. Важливе – комфортні умови проживання і 5-ти разове харчування. Нестандартне – наше життя, яке розписано по годинах, де немає часу на перекури чи зависання в гаджетах.

 

Тематика: «Ти і Саві фабрика»

Відпочинок у таборі Саві Нейшн

Літо – це маленьке життя! Безтурботна, повна радості і вражень. Стільки вільного часу, стільки ідей для втілення. Але ми знаємо, що сучасних батьків літо одночасно і радує, і лякає. Як організувати дозвілля, щоб дитина і відпочила, і не просиділа все літо за сучасними ґаджетами, або, того гірше, не потрапила у погану компанію. Пропонуємо найцікавіший дитячий табір «Savvy Nation»!

Щодня на вашу дитину буде чекати до трьох майстер-класів в різних техніках, що пов’язуть різні хімічні досліди, винаходи, фінансові ігри, квізи, заняття із психології, англійської мови та тренінги із фінансової грамотності! З дітьми також займаються волонтери з інших країн (Туреччина, Китай, США)!

Саме у таборі «Ти і Саві фабрика» дитина зануриться у загадковий світ нового та непізнаного, як і головний герой фільму «Чарлі і шоколадна фабрика». Квитки на Саві фабрику уже в продажі! Не проґавте аби ваша дитина стала одним із щасливчиків побачити усе із середини.

табори рівне саві нейшн

Бонуси: Наприкінці зміни дітей нагороджують браслетами та сертифікатами. Кожен отримує фірмову футболку, фото та призи на зароблені монети (таборові гроші).

До I заїзду залишилось:

Savvy-Foreign (Закордонний дитячий табір)

Усі ми знаємо, яке яскраве дійство щороку відбувається у бразильському місті – Ріо де Женейро. Саме це місто стало столицею наймасштабнішого у світі костюмованого фестивалю-карнавалу. А тепер уявіть, що це і не тільки стало можливим . Таку можливість стати учасником найяскравіших фестів можливо втілити у найкращому дитячому таборі «Savvy Nation»! 

Міжнародний молодіжний табір «ОКЕЙ ХОЛІДЕЙ» знаходиться в престижній частині популярного чорноморського болгарського курорту Сонячний Берег, на другій лінії від моря.

 

НА ТЕРИТОРІЇ ГОТЕЛЮ:

 • 3 басейни,
 • ресторан з зовнішніми терасами,
 • кафе з зовнішньої терасою,
 • альтанки для відпочинку і проведення анімації,
 • крите приміщення для проведення анімації і занять,
 • багатофункціональна спортивна площадка (міні футбол, баскетбол, волейбол),
 • сцена для проведення анімації і фестивалів,
 • татам для боротьби,
 • цілодобова медична допомога,
 • рятувальники біля басейнів і на пляжі.

Щодня на вашу дитину чекає вир нових емоцій, нові фестивалі з усього світу на узбережжі Чорного моря. Тільки у нашому таборі найяскравіше інтегровані фестивальні традиції із Бразилії, Японії, Венеції, України, США та інших країн світу. Протягом усього заїзду нашу програму супроводжуватимуть унікальні авторські заняття із психології успіху, англійської мови та тренінги із фінансової грамотності. 

Окрім насиченого фестивального графіку на дитину у таборі чекають квести, квізи, фінансові ігри, мафія та багато нового. Не чекайте, створюйте яскраве фестивальне літо для своєї дитини вже зараз!

Тож не гайте часу, у Savvy Nation Camp заявку подавайте!!!

Дитячий табір на березі Чорного моря

Бонуси: Наприкінці зміни дітей нагороджують браслетами та сертифікатами. Кожен отримує фірмову футболку, фото та призи на зароблені савіки (таборові гроші).

До заїзду залишилось:

SAVVY-Junior (Денний дитячий табір)

Яскраве літо з Саві НейшнВи ще не вирішили, як запланувати літо для молодшого школяра?

Savvy Nation пропонує п’ять незабутніх днів у денному таборі Junior SAVVY NATION.

Локація: Кафе з літнім майданчиком.

Якщо ви ще не готові записати дитину в дорослий табір далеко від дому, якщо для вас важливий розвиток дитини та знання, які переплітаються з розвагами, якщо для вас важлива якість відпочинку, табір Junior – прекрасна альтернатива для молодших школярів на літо 2020 року.

У нас з вами було щасливе дитинство! Ми росли щасливими: гуляли, грали, дружили. У нас не було інтернету і айфонів, планшетів. Згадайте, як ми гуляли у дворах! Козаки-розбійники, хованки, класики, резиночки, розривні ланцюги. Ми ходили на гуртки, спортивні секції, музичну школу. Ми росли допитливими, читали багато книг, мріяли про майбутнє. Це дуже зближувало нас, вчило дружбу, ми все робили разом, були дружним колективом і знаходили нових друзів. І все це відбувалося в умовах міста. А тепер ми все це усучаснили та створили унікальний денний табір у місті Рівне.

 Наш табір має три тематичні напрями:

 «Savvy Laboratory». У тижні «Savvy Laboratory» на вашу дитину чекають різні експерименти як у справжній лабораторії, знайомство із справжніми винахідниками;

«Like Junior» подарує навички для вашої дитини у сфері діджитилінгу – супер майстер-класи із ведення блогінгу у соціальних мережах, що таке YouTube і як з ним жити… та багато цікавого.

«Professional Junior» – це тиждень коли діти віч-на-віч зустрінуться із найрізноманітнішими професіями, які сьогодні на ринку праці Рівного є найзатребуванішими. Крім цього кожен тиждень супроводжують цікаві заняття із психології, англійської мови та тренінги із фінансової грамотності.

табори рівне саві нейшн

До заїзду залишилось:

Дорослий табір

табори рівне саві нейшн

До I заїзду залишилось:

СПИСОК РЕЧЕЙ ДЛЯ ПОЇЗДКИ В ТАБОРИ

Необхідні речі у таборі

 • Літній одяг
 • Теплий одяг
 • Спортивний або зручний одяг, взуття
 • Світла (бажано біла) футболка для холі фесту
 • Чорно-білий одяг для мафії (за бажанням аксесуари для мафії)
 • Головний убір (кепка, панама, хусточка)
 • Засіб проти комарів
 • Засоби від сонця (морський, закордонний табори)
 • Засоби гігієни (мило, шампунь, туалетний папір, зубна паста, щітка тощо)
 • Рушники (крім Закордонного)
 • Можливі костюми для виступів
 • Чашка

Заборонені речі, продукти

Зброя (ножі, газові балончики тощо); цигарки; алкоголь; чіпси, сухарики, солодка газована вода та інша шкідлива їжа

 

Необхідні документи

 • Медична довідка форма 079-о. + довідка про епідоточення!!!;
 • Договір
 • Анкета дитини
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!