Курси

Вік

8-15 р.

Тривалість заняття

1,5 год.

Тривалість курсу

3 місяці

Кількість занять

12

Періодичність

1/тиждень

Ціна

2200 грн

Відгуки

Валентина Ковтонюк

Валентина Ковтонюк

Моя донька Даша (13 років) закінчила курс тележурналістики Саві Нейшн. Її навчили бути ведучою, правильно будувати речення і самостійно монтувати програми. Дуже задоволена її розвитком і впевнена,що ці знання згодяться їй у майбутньому.

Алла Лаворик
Алла Лаворик
Після відпочинку в таборі Саві Нейшн моя дитина захопилась уроками Психології успіху. Ми прийняли рішення відправити її на тематичний курс і дуже раді цьому. Повірте, це дало не тільки їй крок для розвитку. Навчання стало нам обом у пригоді.
Марія Авдіюк

Марія Авдіюк

Мій син закінчив курс ” Психологія успіху” від тренерів Саві Нейшн. Я дуже задоволена результатом! “Savvy Nation” активні креативні і крокують завжди вперед та дарують безліч позитивних емоцій!  То ж ці знання варто отримати кожному.

Вікторія Гудіна

Вікторія Гудіна

Мiй синок iз задоволенням вiдвiдував заняття з Фінансової грамотності, де дiзнався багато нової iнформацiї; вчився розраховувати сiмейний бюджет, планувати свої кишеньковi витрати, приймати рiшення щодо фiнансiв!

Руслан Алексіюк

Руслан Алексіюк

Від щирого серця хочу подякувати Savvy Nation за чудовий курс Психології Успіху!

Дуже рекомендую всім батькам, знайти змогу та познайомитися із чудовим колективом, зокрема подяка Віктору Королю за Вашу работу! Успіхів Вашому дітищу і побільше цікавих тренінгів!

Вікторія Дербеньова

Вікторія Дербеньова

Вдячна Savvy Nation за те, що розкриває скритий потенціал наших дітей, допомагає долати закомплексованість, робить наших дітей щасливими, впевненими в собі та радісними, а також НАВЧАЄ!!!

Зичу успіхів та нових звершень усій команді Savvy Nation!!!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!