Дитячий табір 2021: актуальні питання та відповіді

Дитячий табір 2021: актуальні питання та відповіді

Часто виникають у батьків схожі запитання, які ми посортували. Тому якщо ви не знайдете відповідей тут, ми із задоволенням дамо відповіді по телефону!

Топ питань

  1. Чи зможуть бути брати і сестри (друзі) різного віку у одному загоні?

Відповідь психологів табору: ні, тому що загони формуються по віку і в цілях максимального комфорту усіх дітей загону – вони одного віку. Дуже некомфортно старшим дітям, якщо серед них хтось менший. А менший відповідно обмежує себе у спілкуванні з однолітками, бо просто звик. Давайте будемо пробувати будувати нові моделі поведінки. Табір – ідеальне місце для цього.

2. Моя дитина ніколи не була в таборах (не звикла бути без брата чи сестри).

Відповідь психологів табору: програма літнього табору прописана таким чином, що перші адаптаційні дні насичені тренінгами на взаєморозуміння, групову взаємодію і формування командного духу, де діти роззнайомлюються. Для вашого спокою ми підготували цілий чек-лист підготовки новачків. 

3. Які правила стосовно мобільних?

Відповідь психологів табору: Перші два дні телефони у дітей вилучаються з метою максимального включення у навколишнє середовище та швидшої адаптації, мають пряму комунікацію один з одним, налагоджування взаємовідносин з вожатими. При цьому батьки мають комунікацію з вожатими та начальником табору, бачать фото та відеозвіти. На третій день телефони віддають дітям у визначені години з метою збереження цілісності засобів (адже динаміка табору, рухливі ігри часто цьому не сприяють), включеності у всі заходи, відпочинку очей.

4. Чи потрібні дітям гроші в літньому таборі?

В Лісовому – ні. В Гірському – так (виїзд на сувенірний ринок). Озерний – на ваш розсуд (є магазинчик на території санаторію).  Закордонний – так (кредит за проживання 15 євро, які повертаються і власні кошти на ваш розсуд).

5. Чи зможе дитина перейти в інший (старший загін). Зазвичай, як би батькам не здавалося, діти здружуються в загоні серед дітей свого віку. Бувають, звісно, випадки, коли дитина набагато фізично більша за однолітків. Тоді з метою її комфорту та попереднього спілкування з дитиною, вожатим та таборовим психологом начальник табору може перевести дитину в старший загін. Проте маніпуляції, типу “я звикла дружити зі старшими” чи “я хочу до вожатого з минулого року”.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!