Розважально-інтелектуальна гра «Мафія»

ГРА «МАФІЯ» – ПРАВИЛА, ПРОВЕДЕННЯ, ФОТО, ВІДЕО

Хочете, щоб ваша дитина та і ви самі цікаво та весело провели час? Знайшли нових друзів та розвинули свою фантазію?! Гра МАФІЯ ідеально підходить для цього. 😎 «Мафія» – не тільки захоплююча, але і корисне розвага. Це відмінне дозвілля для компанії, елемент свята або корпоративного дозвілля. Під час гри можна відпочити, а заодно – освоїти корисні навички, які зможуть стати в нагоді і в реальному житті. Інтелектуально-розважальна гра МАФІЯ розвиває:

🔸Логічне, аналітичне та стратегічне мислення;
🔸Інтуїцію;
🔸Уважність, здатність розпізнавати правду;
🔸Фантазію, акторські здібності та дар переконання;
🔸Навички командної роботи;
🔸Гнучкість і навички адаптації до мінливої ситуації;
🔸Уміння швидко приймати рішення.

Ніколи не грали – пояснимо правила. Досвідчений гравець – перевіримо це!

 

Умови

Необхідна кількість гравців, щоб гра відбулась – 9 і більше 

Ціна дитячої мафії – 150 гривень, дорослої (18+) – 200 грн

Як пограти?

Варіант 1. Можна долучитись до гри індивідуально, адже щомісяця ми проводимо ігри в закладах міста. Окремо є ігри для дітей та дорослих.

Варіант 2. Збирай компанію – запрошуй нашого тренера!

Фото

Бажаєте взяти участь, або цікавить більш детальна інформація?

Заповнюйте форму нижче, і ми зв’яжимось з Вами найближчим часом

ПРАВИЛА ГРИ МАФІЯ

Є день і є ніч. Місто ділиться на мирних гравців і на мафію. Завдання жителів – знайти мафію, завдання мафії – залишитись не викритими.  Вночі жителі сплять, вдень всі жителі прокидаються. 

В першу ніч спить все місто і ведучий підходить по колу до кожного гравця, щоб той, відкривши маску обрав роль, залишив картку у себе, зрозумів свою роль і заснув.

Ніч 1.

Ніч знайомства. В цю ніч ведучий відмічає у бланку всі ролі. Ведучий оголошує: «Прокидається мафія». Гравці, кому дісталися чорні карти, прокидаються, знайомляться один з одним, засинають. Ведучий оголошує: «Прокидається комісар». Прокидається, засинає. Ведучий оголошує: «Прокидається лікар». Прокидається, засинає. Ведучий оголошує: «Прокидається фея». Прокидається, засинає. Ведучий оголошує: «Прокидається маньяк». Прокидається, засинає.

День 1. 

Ведучий оголошує: «Місто прокидається і має 1 хвилину на загальне обговорення, де можуть спілкуватися усі жителі міста, придивляючись один до одного». 

Потім слово надається для кожного гравця (в цей момент забороняється іншим гравцям коментувати та говорити). Час індивідуальних виступів – 15 секунд (для дорослих це може бути 30 секунд). При завершенні часу ведучий повідомляє: «Гравець №1 ваш час вичерпано. Когось виставляєте?» 

Гравець має право висловити свої підозри про те, хто є мафією і чому, і може виставити на голосування шляхом виставляння на стіл руки із піднятим великим пальцем. Учасник може не виставляти нікого. Завершення промови супроводжується словом «дякую». 

Ведучий фіксує усі висування на голосування. Тим двом гравцям (якщо один гравець набрав 3 голоси, а двоє по одному, захищатись будуть усі 3), які набрали найбільше голосів, надається слово для захисту. Ведучий оголошує, наприклад «Гравець №3 ви маєте 30 секунд для захисту. Переконайте місто, що ви – не мафія». 

Ведучий після захисту говорить: «Приберіть будь ласка ручки зі столи. Зараз відбуватиметься голосування. Зараз прошу проголосувати тих, хто вважає, що номер…. – мафія». Гравці, які вважають, що це мафія виставляють руку із піднятим великим пальцем. І так за кожного гравця,які мали захисні промови. Ведучий наголошує, що якщо хтось із міста не проголосував проти першого номера, його голос автоматично віддається за останнього гравця, виставленого на голосування (гравець не може голосувати проти кількох гравців). Той, за кого віддано більшість голосів, вважається вбитим: він розкриває свою карту, позначаючи роль, перевертає свій номерок і залишає ігровий стіл. Цей учасник має прощальне слово, в якому залишає власні спостереження і підозри для міста, аби допомогти мирному місту виграти. Після цього учасник не має права бути включеним у гру. Він лише спостерігає.

 

Ніч 2. 

У другу і наступні ночі мафія по команді ведучого прокидається, мовчки радиться і одностайно показує ведучому, кого вона вирішила вбити. Ведучий позначає у бланку хрестиком вбитого гравця, як і наступні вибори учасників. Мафія засинає. Продикається маніяк (якщо є). Обирає жерву. Засинає. Прокидається комісар і шукає мафію: показує ведучому на одного з гравців, на що ведучий може підтвердити роль мафії або не підтвердити. За одну ніч комісар може перевірити лише одного гравця.Комісар засинає. Прокидається фея і показує, до кого вона йде цієї ночі. Засинає. Прокидається лікар і показує кого лікує. Засинає.

 

День 2. 

Місто прокидається, ведучий розповідає хроніки ночі, починаючи від того, до кого приходила фея, приїжджав лікар, завершуючи убитими, які покидаючи гру показують картку (якщо це відкрита гра), перевертаючи номерок і говорячи прощальне слово.

Місто має час для загального обговорення.

Далі гра проводиться за аналогією першого дня і другої ночі.

Місто виграє, якщо вбито всі члени мафії. Якщо ж за ігровим столом залишається рівна кількість мафії та чесних жителів — перемагає мафія.

Відео

Мафія доросла

Мафія дитяча

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!