Фінансова гра-тренінг Cashflow

Граємо сьогодні – змінюємо своє завтра!​​

Ви до сих пір не знаєте, що таке гра Сashflow? А, можливо, ви чули український варіант назви – «Фінансовий потік»? Всі, хто грав в неї, кажуть, що навіть після однієї гри щось змінюється в сприйнятті світу. Поступово людина, практикуючий гру cashflow, починає впевнено користуватися фінансовою термінологією, розуміє закони ведення бізнесу.
Дуже цікаво спостерігати за емоціями, які яскраво демонструють учасники гри. Адже навіть в ігровій ситуації банкрутство виявляється несподіваним і неприємним!

Починається гра cashflow з однакових стартових умов, всі гравці мають стабільну зарплату і роботу. Потім починається гра і все змінюється, хтось потрапляє в боргову яму, хтось досягає запаморочливих висот в побудові свого бізнесу.
Багато моментів гри вельми наближені до реальності, тут є і можливість взяти під відсотки банківський кредит, існує іпотека, є несподівані і непередбачені витрати.
Гра cashflow неймовірно популярна у всьому світі. Граючи в неї, звичайні люди розуміють правила поводження з грошима, вчаться інвестуванню та грамотному примноження капіталу.
В процесі гри розвивається фінансове мислення і набувається досвід реагування на критичні ситуації.
Дуже цікаво, коли після гри досвідчені ведучі роблять аналіз ігрових ситуацій і допомагають учасникам побачити себе з боку і розібратися в тому, чому сталося те, що відбувалося в грі і які ситуації були найбільш болючі.
Гра дає можливість придбати неоціненний досвід і пізнати себе!

Зіграй разом з Savvy Nation – ціна 300 гривень.

ПРАВИЛА ГРИ CASHFLOW

Кожен гравець починає на малому колі – коло «Щурячих перегонів». Він відображає життя більшості людей, які ходять по колу і ніколи не йдуть вперед у фінансовому відношенні. 

Кожен учасник перед грою отримує професію, яку протягом гри змінити не можна. І переписує всі цифри зі свого фінансового звіту на бланк, який видається перед грою.  

Як вибратися з «щурячих перегонів»? Підніміть свій пасивний дохід вище рівня витрат. Щоб зробити це, ви повинні купувати інвестиції, які будуть збільшувати ваш пасивний дохід, а відповідно і грошовий потік. Якщо ваш пасивний дохід дорівнюватиме вашим витратам, то ви зможете існувати не працюючи !!!

ВАША ПЕРША МЕТА: Вибратися з кола «Щурячих перегонів» і потрапити на велике коло – «Швидкісну доріжку». 

Велике коло – «Швидкісна доріжка» – це зовнішнє коло в грі, місце для ігор багатих людей. 

Як тільки ви потрапляєте на швидкісну доріжку, вашою метою стає Купити свою мрію.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!