Гірський табір SAVVY-MOUNTAIN 9р.+

Гірський дитячий табір SAVVY-MOUNTAIN

Вік

9-16 р.

Тривалість зміни

10 днів

Дата

08.07-17.07

Трансфер

Автобус

Страховка

Ціна

15500* грн

 
Літні канікули на природі серед Карпатських гір – це не лише відпочинок та оздоровлення, а й справжня пригода для дитини. Сучасний ремонт. Комфортабельні номери з умовами.  Адже сама природа та колорит гірського краю на 100% забезпечать яскраві емоції, а безліч активностей додадуть адреналіну.
Програма табору насичена подіями: щодня флешмоб-зарядка, щодня тренінгові заняття з психології стосунків, веселої та легкої англійської, цікавих фінансів; щодня різні майстер-класи (від танців до малювання), традиційні табірні заходи (день талантів, міс табору, ярмарка послуг, літній новий рік) та креативні естафети, нові ігри, нові розробки, нові смаколики, шалені дискотеки та звісно, походи в гори! 
Цьогорічне літо в Гірському таборі пройде під тематикою “Лови момент. Для нас – це вміння отримувати емоції, щастя від моментів, від оточення, від дня, від місця. Тому всі заходи табору мають не лише гірську тематику, а спрямовані на  внутрішні задоволення від моментів. Щоденні челенджі, завдання, шалені вечірки, кострові, естафети та заняття на кариматах просто неба, походи в гори, підкорення вершин –  все живе  і захоплююче. І оскільки тематика зміни – Лови момент, то  на фінальній свічі кожен повинен бути визначити кращий момент дня.   
Є питання, які часто повторюються. Тому ми зібрали їх і даємо відповіді...
Більше про традиції, які чекають в таборі читайте ТУТ.
Якщо дитина вперше їде в табір, то бажано підготувати її. Про це стаття для смарт-батьків від психолога табору “Як підготувати дитину в табір”.
Список необхідих речей ось ТУТ
_DSC2662_новый размер
 Табір SavvyCamp – це вже табір з п’ятирічною репутацією і з власними сталими традиціями. Цього літа ми маємо різні локації для відпочинку дітей. Всі табори Savvy мають одних розробників та одних координаторів, їхні команди готуються разом за однією програмою, всі табори Savvy мають однакову душу. Різниця між ними – локація!
 

Чому дитині тут сподобається?

Чому батькам тут сподобається?

 • Вік: 9 – 16 років, адже походи – це фізичне навантаження
 • Загони одновікові
 • Локація: с. Люча (Івано-Франківська обл.). Новозбудований за всіма стандартами готель з орієнтацією на дітей.
 • Харчування: шведська лінія (5 разів)
 • Трансфер: автобус (з Рівного). Є можливість самостійного доїзду.
 • Страховка:+
 • Сцена: конференцзал
 • Басейн з підігрівом +
 • Заняття open-air (на свіжому повітрі) на кариматах 
 • Медсупровід:+
 • Вихователі: 2 на загін
 • Загін: 15-17 дітей
 • Користування телефонами: до 1 год.
 • Зміна: 08.07-17.07
 • Ціна:  15500 грн (до 15 червня)/  16500 (після 15 червня) грн..

Умови перебування:

Режим дня SavvyCamp

Пробіжка або йога

4 прийоми їжі

Тренінг

Спорт

Майстер-клас

Підготовка до заходу

Концерт дня

Година телефону

Кіно

похід в гори

Дискотека

Свіча

Сотні задоволених батьків вже обрали Savvy Nation

61941349_2355790081143859_8321329278633377792_o
Надія Андрущенко
Закохалася в цих людей з першої зустрічі, тільки на моменті винекнення ідеї.   Ви зробили, робите і головне не зупиняєтеся шалену роботу. Дякую, за чудесний табір і атмосферу і якій діти відкриваються, стають впевненішими в собі. Дякую! Мій брат до табору і після табору дві різні людини, звісно тілкьи в кращу сторону. Ми з вами:)
119810705_2991196724318801_1909047559492974773_o
Гоменюк Оксана
Ви знаєте, що таке табір? Це вечори, теплі від щирих розмов.   Це позитивні люди навколо. Це потужні заняття, які щоразу роблять тебе трошки іншим. Це шалені розваги, які нагадують, що ти усе ще дитина. Це творчість. Це відкриття. Відкриття себе у собі.
Безмежно вдячна за ці відчуття усій команді та людям, що були поруч! Ви чудові!
 
Тетяна
Тетяна (Тернопільська обл.)

Наш син вперше був у таборі і ми дуже задоволені, що поспіхом і майже випадково обрали Savvy camp.
Гарно організований відпочинок, молодий колектив не дав засумувати на зимових канікулах, наповнили перші дні нового року щастям, захопливими емоціями і навчили ПРАВИЛЬНО відпочивати.
Син подружився з новими знайомими і зрозумів який важливий якісний відпочинок.

Шевчук Оксана
Оксана Шевчук
Я мама трьох діток, адвокат. Мої дві доньки з головою пірнули у Savvy Nation і кожна отримала свої емоції.  Середня донька захопилася табором і поспіль два роки була в літніх. А цей рік ми святкували в зимовому Гірському – і це було неймовірно весело та по сімейному затишно). Дякую засновникам проекту і чекаємо на подорожі з малюком. Трішки залишилось підрости і разом у табір!

Відео з реального життя в таборі

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!