Психологія продажів

Психологія продажів – це тренінг на замовлення для компаній.

Savvy Nation пропонує тренінги на замовлення компаній: для керівництва, колективу в якості підвищення кваліфікації навчання чи розваг та згуртування колективу.

Є можливість обрати один з трьох пакетів, які різні за змістом та вартістю: Лайт (гра «Мафія» як розважальний компонент для працівників + тренінг для працівників + консультація для дирекції); стандарт (комплекс з трьох різнонаправлених тренінгів + консультація для дирекції: Групова взаємодія, Мотивація, Дія) та VIP (розробка вузьконаправленої тренінгової програми, підлаштованої під запит компанії).

Тренери – Віктор Король та Інна Дружиніна. За потреби залучаються і інші фахівці.

Чому обрати нас – більше ніж 15 років досвіду у сфері продажів та психології. Можливість виїзду в інше місто. Підлаштуємося під локації та час бажаний для клієнта. Маємо досвід припрацювання ланцюга: знання – мотивація – дія з багатьма клієнтами. Проведення аудиту роботи компанії та визначення конкретного плану дій для успішності бізнесу. Тобто це може бути не тільки навчання, проведення бізнес-тренінгу, а і супровід компанії для того, щоб збільшити дохід та згрупувати колектив.

Замовлення послуги за телефоном – 0682049902

Пакети

Лайт

Гра «Мафія» як розважальний компонент для працівників + тренінг для працівників  + консультація для дирекції.

Стандарт

Комплекс з трьох різнонаправлених тренінгів + консультація для дирекції:

  • Групова взаємодія
  • Мотивація
  • Дія

VIP

Розробка вузьконаправленої тренінгової пограми, підлаштованої під запит компанії.

Коучі

Король Віктор

Віктор Король

Директор ТОВ «Саві Нейшн», бізнес-тренер, коуч, досвід роботи в сфері продажів – 15 років.

admin-ajax

Інна Дружиніна

Психотерапевт, коуч, бізнес-тренер, кандидат психологічних наук, засновниця Школи Сучасного тренера,  стаж роботи – більше 15 років.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!