Savvy 4 Seasons

Зимовий та Осінній табір «Savvy 4 Seasons»

Що це таке?

Це відпочинок. Це розваги. Це друзі. Це нові знання. Це розвиток!

Для чого це вам?

Ваша дитина не встигла відпочити у таборі цього року або ви гадаєте, що треба чекати наступного літа для відпочинку в дитячому таборі? Насправді ні. Savvy Nation змінює традиції і доводить, що відпочити в паралельному світі табору Savvy Сamp можна як восени, так і взимку.

Зимовий табір

Зустрінь Новий рік у гірському таборі Savvy-camp!

Що для цього потрібно?

  • Підписати договір, забронювавши місце.
  • Здати за добу до виїзду тест іфа (маркер м – 147 грн).
  • Зняти маску, забути про гаджет і відриватися разом з нами!

Загони формовані по віку. В загоні (до 15 дітей). На сезоні 2 вожатих, які пройшли додаткове навчання.

Програма – вся програма побудована навколо Нового року і передбачає Новорічну програму з подарунками від таємного Санти, конкурсами вертепів, новорічними фільмами, екскурсію в долину перців, підйом в Буковелі. 

Звісно, життя в таборі Саві насичене і традиційними подіями: щодня флешмоб-зарядка, щодня тренінгові заняття з психології, весела та легка англійська, цікаві фінанси; щодня різні майстер-класи (від танців до малювання), традиційні табірні заходи (день талантів, міс табору, ямарка послуг) та креативні естафети, а також нові ігри, нові розробки, нові смаколики, шалені дискотеки та вечірня свіча. 

Давайте подружимось з дивним 2020 роком!

Новий рік у Карпатах

Зимові канікули на природі серед Карпатських гір – це не лише відпочинок та оздоровлення, а й справжня пригода для дитини. Адже сама природа та колорит гірського краю напевно забезпечать яскраві емоції, а безліч активностей додадуть адреналіну. То ж бронюйте місце в таборі вже сьогодні.

Табір в Червоній калині

Запрошуємо дітей віком від 10 до 16 років провести осінні та зимові канікули у таборі Savvy 4 Seasons (Саві 4 сезони/Кмітливі чотири сезони).
Умови проживання – «Червона калина» – мальовничий санаторій з комфортними 2-3 місними номерами, 5-ти разовим харчуванням, басейном, спортзалом, кінозалою, тренажерною залою.
Загони (сезони) формовані по віку. В загоні (до 15 дітей). На сезоні 2 вожатих, які пройшли додаткове навчання, підготовку і мають свого куратора-психолога.
Програма табору – насичена подіями: щодня флешмоб-зарядка, щодня тренінгові заняття з психології стосунків, веселої та легкої англійської, цікавих фінансів; щодня різні майстер-класи (від танців до малювання), традиційні табірні заходи (день талантів, міс табору, ярмарка послуг, осінній новий рік, паперова вечірка, басейн) та креативні естафети, нові ігри, нові розробки, нові смаколики, шалені дискотеки та вечірня свіча.

Як забронювати місце у таборі?
– Зателефонувати 0682049902
– Підписати договір та оплативши вартість табору
– Здати за добу до виїзду тест іфа (маркер м, ціна якого – 147 грн)
– Зняти маску, забути про гаджет і відриватися разом з нами!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!