КОМАНДА ТАБОРУ. ХТО МИ ?

НАШ ВІК

18-60 р.

МИ ШАЛЕНІ

МИ КРЕАТИВНІ

МИ ВІРИМО В ДІТЕЙ

МИ ОСВІЧЕНІ

МИ ОРГАНІЗОВАНІ

КООРДИНАТОРИ ТАБОРІВ:

Півторак Ольга - координатор таборів, адміністратор, займається взаємодією з батьками, організацією операційних процесів. 0969155508
Діана Савенко координатор таборів, психолог, розробник програм, займається відбором, підготовкою та супроводом персоналу таборів. 0689998583
Півторак Ольга – координатор таборів, адміністратор, займається взаємодією з батьками, організацією операційних процесів.
Савенко Діана – координатор таборів, психолог, розробник програм, займається відбором, підготовкою та супроводом персоналу таборів 
 “Табір – це паралельний світ, який ми створили з нуля піщинка за піщинкою. Тому це не просто робота чи проект. Кожен табір – це ціле окреме життя, яке має свої процеси: і знайомство, і конфлікти, і міцну дружбу і шалене кохання. І наше завдання – зробити це життя комфортним для всіх: як для команди, так і для дітей.
Ми щиро радіємо дітям, які приїжджають вперше або повертаються в табір знову і знову, ми щиро радіємо батькам, які довіряють нам своїх дітей знову і знову, і щиро радіємо команді, яка щоразу несе шаленість та емоційність Savvy.
Усіх нас об’єднує одне – віра в розвиток, віра в дітей, віра в те, що ми проживємо кожен день життя на повні груди.

ТАБОРОВА КОМАНДА

кирилова_новый размер
Кирилова Тетяна, начальник табороовї зміни, адмін. В таборах Саві вже 4 рік. Побувала на 8 змінах.
Саві, це для мене більше, ніж просто табір …
Кожного разу – це прийняття нових експериментів, несподіваних поворотів … Це люди, які вчать радіти перемозі і засмучуватися за програш іншого … Табір – це визнання Тебе, яклюдини, яка розуміє і підтримує … Дякую Всім, з ким зустрілася в Саві !!! Мій найяскравіший спогад – це святкування дня народження по дорозі в Карпати з класною командою і чарівними щасливими дітьми і отримання в подарунок незабутніх емоцій!!!
Мої діти ростуть разом з Саві, а я разом з ними !!!!! І мені подобаються всі зміни, які відбуваються з нами!!!
 
Катерина Слободянюк – культорганізатор, ведуча майстер-класів танців, викладач англійської мови, член креативної команди розробників. В таборах Саві вже 5 рік. Побувала на 8 змінах.
Для мене табір – це про натхнення.
Місце, де діти настільки надихають і заряджають, що в якийсь момент з дорослої людини я і сама перетворююсь в найсправжнісіньку дитину!
Розмірена ходьба змінюється бігом; спокійний голос – розмовами з постійним сміхом; здорові думки в голові – ідеєю сховати речі вожатого 4 загону і не зізнаватись, куди ми їх поділи; починаю вистрибувати “кальосікі”, верещати гімн, витанцьовувати на дискотеках, бризкатись у воді! Клеїти наклейки на лоба, розмальовувати брови, зав‘язувати бантики зі стрічок, перевдягатиась у хлопця, в зайця, в фею і все, що тільки прийде в голову.
В якийсь момент розумію, що вже знаю, хто такий “краш”, що таке “крінж”, як ловити “вайб” і “флексити”.
Тому без сумнівів можу сказати, що табори Саві, не лише професійно створюють дітям насичений відпочинок, а й дарують можливість дорослим зануритись в такий чудовий світ!
слободянюк_новый размер
колошва 2_новый размер
Анастасія Колошва – вожата,професійний логопед.  
Рада бути мамою і татом, братом, сестрою та подругою для дітей.
Рада підтримувати і щиро радіти разом з дітьми.
Рада, що своєю вірою змушую дітей повірити в себе.
Рада, що можу навчити дітей і, що вони навчають мене.
Рада створювати для дітей незабутні спогади.
Рада, коли діти приїжджають в табір знову і знову.
Рада дарувати дітям своє тепло і отримувати його в обіймах і посмішках.
Я рада бути частинкою Саві.
І рада, що Саві – частинка мене.
 
Владислав Гаврилюк – діджик; займається тайським боксом. В таборі – 4 рік, побував на 7 змінах. Починав знайомство із Саві як відпочиваючий.
Моя задача – підбирати музику, яка полюбиться кожній дитині.
Я повертаюсь сюди раз за разом, їду я в табір за нереальними емоціями, позитивним настроєм та енергією, яку можна отримати тільки в цьому паралельному світі – Savvy Nation.
Окремо хочу виділити персонал Savvy, він професійно підібраний. Всі наші вожаті, фотограф, адміністратор, медик, начальник і культрук – це професіонали у свому ділі, з якими нереально приємно працювати!
гаврилюк_новый размер
матяшок_новый размер
Анастасія Матяшок. Вожата, медик. У таборі працювала 4 рази.
Цього року в моє життя увірвався Savvy Nation.
Це як поділ до/після, як відкриття нової реальності, як відкриття себе та своїх можливостей.
Діти – найкращі вчителі. Ти вчишся разом з ними знову радіти дрібницям, більше сміятися, обійматися, довіряти, сумувати, плакати, говорити про те, що хвилює, пробачати, любити  та дружити.
Будучи медиком на першій зміні, поняття звичайного табору в моїй голові просто зникло. Savvy Nation Camp – це школа життя!
Кожна зміна завжди виходить дуже насиченою, діти встигають і відпочивати, і навчатися: психології, фінансовій грамотності, самообороні, стають креативніші та сміливіші, коли ставлять концерти та виступають на сцені.
Кожна дитина у мені, як у вожатій залишає свій маленький відбиток, який закарбовується назавжди😌.
Чи хотіла б я сама поїхати колись у такий табір? – Звісно!
Шалені емоції, щасливі очі, багато друзів – ось, що отримує ваша дитина.
Savvy Nation Camp – це без перебільшення найкращий табір, у якому може побувати ваша дитина 💙
 
Владислав Олєйніков – фотограф; професійний акробат. Кращий працівник 2 зміни Озерного (локація Червона Калина). В таборі працюавав тричі.
Чи можуть 60 не знайомих дітей та 15 дорослих за 10 днів стати сім’єю? Тут – однозначно!
Можна багато писати про наповнення, програму, заняття, концерти і інші заходи. Їх було дійсно вдосталь, і дітям не вистачало часу засумувати. Робота в середині команди, психологи, тренінги для персоналу – неймовірно.
Та основне, як на мене, це відношення вожатих до самих дітей. Постійна підтримка, розмови, жарти зробили з не знайомих людей авторитетів в очах дітей. Це варто похвал.
Мене, як фотографа, було достатньо всюди, в кожному загоні, на кожному заході, і ці всі речі відчувалися постійно. Було приємно бачити емоції, було приємно потім передивлюватися фото за день і посміхатися.
Моя задача була встигати натискати на кнопку, так як посмішок навкруги було максимально багато.
Якщо згадувати 2 заїзд Червоної Калини – свою дитину з задоволенням туди відправив би, і буду радити Savvy Nation Camp без жодних сумнівів.
олейніков_новый размер
мамчур_новый размер
Мамчур Марина – вожата. В таборі працювала двічі.
Що таке Savvy Camp? Це місце, де мрії стають реальністю, де кожен крок сповнений свободою і креативом, де тебе люблять і цінують, не зважаючи ні на що. Для мене табір став порталом у магічний світ дитячої безтурботності та гармонії, адже кожен день був насичений цікавими пригодами, іграми та уроками.
Коли я вперше побачила свій загін, то зрозуміла, що просто неможливо не полюбити кожного з них. Такі енергійні, талановиті, веселі і безпосередні – вони підкорили моє серце, і я впевнена, навчили більше, ніж будь-яка школа.
Чи порадила б я Savvy Nation  своїм друзям? Однозначно так! Я пересвідчилася на собі на скільки вожаті уважно та турботливо відносяться до дітей, як шукають підхід до найзатятіших бунтівників та як всією душею вболівають за свій загін.
Savvy – це велика родина, яка з радістю відкриє свої обійми і тобі!
 
Чечотка Олександра – вожата 5-х змін.
“Як моє життя пов’язано з Savvy Nation”- запитаєте ви? Я вам скажу, що виросла  разом з цим табором, адже спочатку для мене це була лише ще одна пригода та подорож, як дитини, яка переросла в дещо більше і я захотіла бути частиною цього світу. І сталось щось неймовірне. Мені запропонували стати вожатою. Спробувати щось нове.  І для мене це був справжній виклик та щастя.  
Адже Savvy Nation – це не просто табір, це не просто школа фінансової грамотності, це велика родина, яка робить, в першу чергу, дітей щасливими та створює маленький світ, в якому вони проводять свій час. Не в телефонах, а між собою, навчаються чомусь новому, знаходять нових друзів …
Дякую Savvy Nation Camp, за можливість бути частиною цієї родини і за те, що даруєте дітками та дорослим казку, якої нам в житті так не вистачає.
чечотко
ковтун_новый размер
Юлія Ковтун, краща вожата другої зміни Озерного табору в Червоній Калині Savvy Nation, професійний хореоргаф.
Табір – це як якийсь інший вимір, будучи в якому, ти забуваєш про своє звичне життя і проблеми. Ти забуваєш навіть, як ти жив до Savvy. Твоє життя розділяється на «до» і на «після».
Атмосфера, люди – це щось надзвичайне і круте!
Це саме те місце, в яке тобі ТОЧНО захочеться повернутися.
Креатив, позитив, тренінги, квести, флешмоби, музика і звичайно ОБНІМАШКИ – і все ЦЕ, в одному місці.
Варто лише спробувати, і Savvy Nation займе місце в твоєму сердечку назавжди.
 

Анна Горбенко – вожата, викладач англійської мови. У Саві працювала тричі, і я в захваті. Маю досвід роботи у класичному таборі, образ якого приходить в голову нашим батькам, згадуючи дитинство, і впевнено кажу, що Savvy Nation – кардинально інший! Ніякої тихої години, протягом якої діти не знають, куди подіти свою енергію! Я прийшла в цей колектив відносно недавно, і вже можу назвати його сім‘єю, і я не тільки про персонал, а й про дітей, які повертаються знову і знову:) Приємно бачити знайомі обличчя, а ще приємніше спостерігали за шаленими емоціями тих, хто приїхав уперше! Найкайфовіший момент роботи – коли під кінець зміни діти питають, як стати вожатим:)

горбенко_новый размер
титечко_новый размер
Олександра Титечко – краща вожата Гірського табору в Карпатах про Дитячі табори Savvy Nation: «Багато людей думають, що табір – просте місце відпочинку. Так, напевно, вважають ті, хто не бував у таборі. Табірна зміна – дивовижна частина життя і дітей, і вожатих, адже протягом днів, всі (не лише загін) стають великою дружньою і неймовірно веселою родиною. І як банально, це б не звучало, саме табір зі всім його ентузіазмом, енергією і емоціями, дає можливість зрозуміти, що життя – прекрасне, люди – хороші, а час настільки швидко біжить, що старатись ловити його, треба вже зараз.Тут один, як всі і всі, як один, проте зі своїми талантами, особливостями та ідеями.
Можна сказати, табір – місце реалізації всього, що тільки може прийти у наші прекрасні головки і головки наших «квітів життя» і це чудесно, що на сьогоднішній день ще є можливість повеселитись, не використовуючи свій смартфон!»
 
 
 
Денис Биков – кращий вожатий першого заїзду Озерного табору в Червоній калині 2020. Вожатий на 4 змінах.
Чи порадив би я їхати в табір Savvy Nation?! Беззаперечно так!!!
Якщо ти бажаєш змінити щось в світі, то потрібно змінити себе. Правда ж?!
“Savvy Nation” – це те місце, де ти зможеш все! Ти здатен побачити себе з іншої сторони, відкритись по-новому, зможеш відчути той смак “Шоколадної Фабрики”, яка була забута цілому світу!
Savvy Nation змінює тебе навіть, коли ти сам цього не чекаєш. Це були незабутні моменти мого життя і я за ними дуже сильно сумую!
Чекаю моменту, щоб знову відчути цей смак “Шоколадної Фабрики”, знову бути Умпа-Лумпом мого життя!!!
І тільки Savvy!
І тільки там!
І тільки назавжди !
Бо Savvy в мене тільки в серці.
биков 2_новый размер
степанов_новый размер
 
Назар Степанов – культорганізатор, педагог з англійської мови, вожатий, член креативної команди розробників.
 
Із Savvy Nation я вже третій рік. Не мало і не багато, але достатньо, аби полюбити всією душею та серцем – Простір твоїх можливостей!
Savvy Camp –  це табір нового формату, де діти та дорослий персонал 24/7 у постійному русі. Кожен день у таборі насичений новими пригодами, цікавими заходами, майстер-класами, іграми, конкурсами. Щоразу їдучи у Savvy Camp, я знаю, що маю можливість навчити дітей і навчитися від них самих.
Діти Savvy Nation –  це особливо творчі, ініціативні тінейджерм, які дають величезний заряд енергії на цілий рік.
Команда, що працює у Savvy Camp –  це крута, потужна, енергійна “машина” креативу.
Табір Savvy Nation – це хороший майданчик для дитини, де вона може отримати комплекс психологічних та фінансових компетенцій, можливість для English practice та хороша соціалізація. Кожна зміна у таборі особлива – має свою тематику та символіку. Над усім цим ми ретельно працюємо протягом року, продумуючи усе до дрібниць.
Дякую Savvy Nation за можливість віддавати себе та наповнювати себе ще більшою енергією.
Savvy Nation – це не просто Простір твоїх можливостей, а Future of the Nation.
 
 
 
Мосійчук Владислав, вожатий.
В пріоритеті: доброта, креатив та дисципліна.
У світі можуть бути погані дорослі, але не буває поганих дітей. Це варто пам‘ятати при спілкувані з будь-якою дитиною.
Моя найважливіша місія в дитячому таборі Savvy Natuion – це знайти сильні сторони кожної дитини та зробити так, щоб вони мали достатньо впевненості та сили духу, щоб їх розвивати в майбутньому. Схильний до ідеї, що для того, щоб прожити щасливе життя, потрібно займатися тим, що тобі подобається і в цьому я допомаю дітям. Дитинство – це саме та пора, коли ми максимально креативні та  відкриті оточуючому світу. Відправляючи свою дитину в табір Savvy Nation, ви гарантовано даруєте дитині теплі спогади, хороше коло спілкування та білет у світле майбутнє.
мосійчук_новый размер
зображення_viber_2021-03-16_13-54-05
Олександр Козярчук – вожатий гірського табору, гуморист.
Savvy відкрив для мене новий дитячий світ. Саме тут я згадав своє дитинство і зрозумів, що воно дещо відрізняється від сучасного. Діти – це наше життя, наше майбутнє. Саме тому так важливо старатись зрозуміти їх і ділитись своїм баченням цього світу. Саме в Savvy ми відкриваємось на повну, ми є справжніми, а наші емоції – найщиріші. Весь час ми заряджаємо один одного шаленою енергією та позитивом. Я просто щасливий, що маю змогу відчути цей драйв на собі!
 
 

ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ ЛІТНЬОГО ТАБОРУ?

Запрошуємо активних, енергійних, комунікабельних людей віком від 18 до 60 років в команду літнього динамічного сучасного табору Savvy Nation! Ми шукаємо людей, які вірять у розвиток, особливість кожної дитини, люблять творити або організовувати, ми шукаємо  людей, які люблять життя.

Ми дбаємо про наш персонал, тому обов’язково навчаємо роботі в нашій системі, формуємо команду, забезпечуємо психологічний супровід під час зміни. 

Що пропонуємо:

 • Проживання і роботу на базі табору протягом заїзду (2 тижні).
 • Харчування.
 • Психологічний супровід команди.
 • Розроблені програми.
 • Попереднє стажування.
 • Конкурентну оплата праці.
 • Офіційне оформлення (на період зміни).

У нас 4-х рівнева система відбору:

 1. Резюме/Співбесіда/Відеовізитка 
 2. Навчання-стажування-відбір – квітень 
 3. Формування команди кожної зміни. Тренінг групової візаємодії. Інструктаж. 
 4. Стажування під час інших змін.

Наші табори – це поєднання можливостей для професійної самореалізації, особистісного розвитку та шаленої динаміки!

Кого шукаємо:

 • Начальника табору (на зміні)
 • Культорга
 • Музорга (діджея)
 • Відеографа, фотографа
 • Лікаря
 • Медсестру
 • Вихователя

  Особливості:

         тимчасовість (робота на тривалість зміни 10-15 днів) з можливістю працювати на кількох змінах та різних локаціях (Гори, Ліс…)

         постійна включеність в таборові процеси

         насичений графік (день розписаний по годинах)

         повна зайнятість (24х7)

         постійне фізичне навантаження (флешмоби, квести)

         робота за стандартами (чітке структурування дня, робота за розробленою програмою – креатив та пропозиції вітаються)

         постійний фото-відео супровід

         освоєння навиків ведення тренінгу

         наявність власних традицій табору

         робота в команді

         постійна творчість

         загони формовані по віку

         на загоні двоє вожатих

 

Резюме, відеовізитки надсилайте на info@savvynation.com.ua або на вайбер 0689998583.

Координатор таборів – Діана Савенко