КОМАНДА SAVVY-ТРЕНЕРІВ . ХТО МИ ?

НАШ ВІК

25-45 р.

МИ ПСИХОЛОГИ

МИ КРЕАТИВНІ

МИ ВІРИМО В ДІТЕЙ

МИ ОСВІЧЕНІ

МИ ОРГАНІЗОВАНІ

20220119_194307_новый размер

Всі тренери компанії Savvy Nation є дипломованими психологами, які пройшли відбір серед десятків.

Підготовка тренера передбачає двохрівневе навчання роботи: за стандартами компанії та навчання роботи проевдення курсів за баченням розробника Діани Савенко.

Кожне заняття має тему відповідно до плану того чи іншого курсу та чітку структуру і зміст. Саме тому діти однієї вікової категорії з легкістю можуть відвідати пропущене заняття з іншою групою, нічого не втративши.

Всі тренери проходять аудит і системно контролюються куратором.

 

 Діана Савенко, 35 років. Практичний психолог; член Рівненської філії Української спілки психотерапевтів. Закінчила аспірантуру РДГУ. Співвласник компанії Savvy Nation і розробник трьохрівневої тренінгової програми “Психологія успіху” для дітей та дорослих (з випуском більше 30 власних груп), автор тренінгових таборів, а також програми підготовки тренерів та підготовги консультантів-психологів “Психологині”. Автор метафоричних асоціативних карт для психологів “Двері”. Часто запрошений гість на місцеві теле і радіо канали. Автор багатьох наукових статей. В 2019 році отримала нагороду “Викладач року” в номінації “Новатор” Університету “Україна”. Своя приватна практика.
Діана Савенко
Кирилова Тетяна, 45 років. Практичний психолог. Керівник відділу по роботі з Парламентом дітей м.Рівного при Палаці дітей та молоді.
Співпрацюю з компанією Savvy Nation з 2018 року на посаді начальника літніх таборів, проводжу дитячі психологічні групи та різноманітні ігри, як для дітей так і для дорослих…
Таня каже: “Я мама 3 дітей, зустрічаючись в Savvy з дітьми, розумію, що в мене з кожним роком стає дітей все більше. А ще я добре знаю – чужих дітей не буває!!!”
Тетяна Кирилова
Наталія Юркова, 33 роки.  Практичний психолог. Завершила аспірантурі в Інституті Психолгії їм. Костюка (м.Київ). Перший досвід роботи психологом в 2009 році в центрі ораторського мистецтва. Працювала психологом в ЗОШ 20, Козлинскій гімназії. Своя приватна психотерапевтична практика. 
На данний додатково навчається в Київському Гештальт Університеті.  Працює з використанням технік гештальт-терапії та позитивної психотерапії.
Наталія Юркова

Маргарита Волинець, 34 роки. Практичний психолог.  Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “психологія, соціальна психологія”. Наразі  психотерапевт у процесі навчання Київського інституту Гештальттерапії. Дружина і мама двох дітей. Влітку – частина таборової команди Savvy. 

Маргарита каже: “Люблю роботу в Savvy Nation за результативність та інновації”.

Маргарита Волинець

Панасюк Наталія , 34 роки. Практичний психолог, соціальний педагог. Працює соціальним педагогом в РАЛ “Престиж” . Завершила Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука за спеціальністю практичний психолог, соціальний педагог. У Savvy Nation працює 3 роки психологом і проводить заняття для дітей “Психологія успіху”. Сертифікований спеціаліст по техніці МАК (метафоричні асоціатинві карти).

Наталія Панасюк

Сірачук Ірина, 25 років. Практичний  психолог, рекрутер в девелоперській компанії. Завершила Національний Університет «Острозька Академія» за спеціальністю «психологія». Сертифікований тренер методу тілесно-орієнтована психотерапія.

 Іра говорить: “У Savvy Nation працюю вже 2 роки, проводжу дитячі психологічні групи. Ще з самого початку групи стали для мене місцем, де отримую не аби яке задоволення та кайфую від кожного моменту”.

Ірина Сірачук