Лісовий табір SAVVY-Forest

Лісовий дитячий табір SAVVY-Forest

Що це таке?

Це відпочинок. Це розваги. Це друзі. Це нові знання. Це розвиток!

Для чого це вам?

За 2 тижні ваша дитина зможе не просто відпочити від урбанжиття в мальовничому лісі, а й спробувати більше ніж 30 видів нової діяльності через майстер-класи, тренінги, семінари. А також знайти нових друзів і власний ресурс для розвитку.​

Чим ми відрізняємось від інших таборів?

Головне – це невеликі загони до 18 чоловік, де кожен буде на своєму місці, а не загублений серед десятків. Важливе – комфортні умови проживання і 5-ти разове харчування. Нестандартне – наше життя, яке розписано по годинах, де немає часу на перекури чи зависання в гаджетах.

Щоденний кліп-відеозвіт за проведений день в таборі.

Літо – це маленьке життя! Безтурботна, повна радості і вражень. Стільки вільного часу, стільки ідей для втілення. Але ми знаємо, що сучасних батьків літо одночасно і радує, і лякає. Як організувати дозвілля, щоб дитина і відпочила, і не просиділа все літо за сучасними ґаджетами, або, того гірше, не потрапила у погану компанію. Пропонуємо найцікавіший дитячий табір «Savvy Nation»!

Щодня на вашу дитину буде чекати до трьох майстер-класів в різних техніках, що пов’язуть різні хімічні досліди, винаходи, фінансові ігри, квізи, заняття із психології, англійської мови та тренінги із фінансової грамотності! З дітьми також займаються волонтери з інших країн (Туреччина, Китай, США)!

Саме у таборі «Ти і Саві фабрика» дитина зануриться у загадковий світ нового та непізнаного, як і головний герой фільму «Чарлі і шоколадна фабрика». Квитки на Саві фабрику уже в продажі! Не проґавте аби ваша дитина стала одним із щасливчиків побачити усе із середини.

табори рівне саві нейшн

Для того, щоб завантажити план-сітку зміни табору натисніть на кнопку:

Бонуси: Наприкінці зміни дітей нагороджують браслетами та сертифікатами. Кожен отримує фірмову футболку, фото та призи на зароблені монети (таборові гроші).

Програма

У нашій програмі щодня є заняття з психології успіху, де діти вчаться спілкуватись, аналізувати свою поведінку, шукати вирішення зі складних ситуацій та досліджувати внутрішній світ; на заняттях із фінансової грамотності діти вчаться різним (на перший погляд) простим речам, отримуючи звички успішної в майбутньому людини; заняття з англійської не схожі на шкільні уроки. Адже це клуб для спілкування, фінішом якого стане тотальний день англійської мови, англомовна мафія і спілкування зі справжніми американцями. Замість зарядки у нашому таборі танці, йога, шейпінг, аеробіка, брейк-данс. Щодня спортивні заходи, концерти, свята, тематичні дискотеки, кінотеатр та різноманітні майстер-класи, серед яких приготування піци, суші, печива, навчання візажу, самообороні, фокусам, малюванню піском, мистецтву фотографії та багато іншого. Крім того плануємо зустріч із поліцією, байкерами та рок-гуртом.

Режим дня

8:15 підйом
8:45 танцювальна зарядка
9:00 сніданок
9:30 збір у загоні, прибирання кімнат
10:00-10:45 заняття
11:00-11:45 заняття
12:00 спортивні заняття/майстер-клас
13:00 обід
14:00-15:00 збір у загоні, вільний час, підготовка до загальнотаборового заходу
15:00 майстер-класи
16:00 полуденок
17:00 спорт / підготовка до загальнотаборового заходу
17:30 загальнотаборове свято
19:00 вечеря
20:00 дискотека/кіно
21:00 перегляд серіалу про себе
21:15 Вечірня свіча.
21:45 підвечірок
22:00 підготовка до сну
22:30 відбій

Відгуки

Надія Євтушенко
Надія Євтушенко
Обираючи перший літній табір своїй дитині, отримала пораду: “почніть з кращого”! Так і зробили!🙂👍 Прекрасна команда, професійний підхід і незабутні емоції дітвори!!! Дякую всьому колективу команди Savvy Nation!
Алла Лаворик
Алла Лаворик
Дякуємо, організовано все на 5+ Діти щасливі, батьки спокійні за своїх дітей, емоції у всіх позитивні. Savvy Nation рулить – Ваші табори найкращі.
ВИ НАЙКРАЩІ !!!
 
Богдан Сологуб
Богдан Сологуб

Відпочинок у таборі був надзвичайно насиченим, команда відпрацьовувала на всі 100%. Донька отримала багато нових знань. За її власним зізнанням, стала впевненішою в собі, здобула чимало друзів. Ми задоволені результатом роботи команди Savvy Nation. Адже це команда професіоналів. Їм можна довірити відпочинок і навчання дитини.

Оксана Лебедь
Оксана Лебедь
Літній табір – дуже крутий! Відвідували і денний для менших діток у Рівному, і для старших в Олександрії, враження від обох найкращі. Ми досі під враженням від вчорашнього батьківського дня в Олександрії, концерт був просто фантастичний!!! І діти, і вожаті великі молодці!!!! Рекомендую всім відвідати цей чудовий табір, ваша дитина буде у захваті!

СПИСОК РЕЧЕЙ ДЛЯ ПОЇЗДКИ

Необхідні речі у таборі

✔ Літній одяг
✔ Теплий одяг
✔ Спортивний або зручний одяг
✔ Світла (бажано біла) футболка для холі фесту;
✔ Чорно-білий одяг для мафії (за бажанням аксесуари для мафії);
✔ Головний убір (кепка, панама, хусточка);
✔ Засіб проти комарів.
✔ Засоби гігієни (мило, шампунь, туалетний папір, зубна паста, щітка тощо)
✔ Рушники
✔ Спортивне взуття
✔ Можливі костюми для виступів
✔ Чашка

1

Заборонені речі, продукти

Зброя (ножі, газові балончики тощо); Цигарки; Алкоголь; Чіпси, сухарики, солодка газована вода та інша шкідлива їжа

Необхідні документи

Медична довідка форма 079-о.; Договір

Умови перебування

Кімнати по 6-7 осіб; Туалет та душова у кожній Кімнаті; Столова; Актова зала; Волейбольна поле; Футбольне поле зі штучним покриттям

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!