Лісовий табір SAVVY-Forest

Лісовий дитячий табір SAVVY-Forest

Вік

8-16 р.

Тривалість зміни

10-14 днів

Зміни
1)20.06-30.06
2) 26.07-7.08
3)9.08-19.08

Локація

1 зміна "Друзі"
2-3 зміна "Сокіл"

Страховка

Ціна

від 10 000* грн

 Літні канікули в лісовому таборі  – це не лише відпочинок від урбанжиття, а й можливість спробувати більше ніж 30 видів нової діяльності через майстер-класи, тренінги, семінари. А також знайти нових друзів і власний ресурс для розвитку.

Програма табору насичена подіями: щодня флешмоб-зарядка, щодня тренінгові заняття з психології стосунків, веселої та легкої англійської, цікавих фінансів; щодня різні майстер-класи (від танців до малювання), традиційні табірні заходи (день талантів, міс табору, ярмарка послуг, літній новий рік) та креативні естафети, нові ігри, нові розробки, нові смаколики, шалені дискотеки та вечірня свіча.

Цьогорічне літо в Лісовому таборі пройде під тематикою творчості Арт-табір (Artcamp) . Для нас творчість – це в першу чергу шалені креативні ідеї, в другу – це можливість їхнього прояву у будь-яких формах і в третю чергу – це їхнє прийняття, підтримка і розвиток. Тому в програмі щодня майстер-класи різної тематики та спрямованості, щодня  челенджі, завдання, шалені вечірки, кострові, естафети та заняття на кариматах просто неба, щодня нові концерти  –  все живе  і захоплююче. І оскільки тематика зміни – Творчість, то  на фінальній свічі кожен повинен бути визначити кращий момент дня через один намальований образ.   

Є питання, які часто повторюються. Тому ми зібрали їх і даємо відповіді... Більше про традиції, які чекають в таборі читайте ТУТ. А якщо дитина вперше їде в табір, то бажано підготувати її. Про це стаття для смарт-батьків від психолога табору “Як підготувати дитину в табір”. Список необхідих речей ось ТУТ

Чому дитині тут сподобається?

табори рівне саві нейшн

Бонуси: Наприкінці зміни дітей нагороджують браслетами та сертифікатами. Кожен отримує фірмову футболку, фото та призи на зароблені монети (таборові гроші).

Чому батькам тут сподобається?

 • Вік: 8 – 16 років
 • Загони одновікові
 • Локація:  база “Друзі” (Рівненський р-н).
 • Харчування: 4 рази на добу
 • Трансфер: самостійний доїзд
 • Страховка:+
 • Сцена: конференцзал
 • Заняття: open-air (на свіжому повітрі) на кариматах 
 • Медсупровід:+
 • Вихователі: 2 на загін
 • Загін: 15-17 дітей
 • Користування телефонами: до 1 год.
 • Зайнятість дитини: 8:00-23:00
 • Відео/фотозвіт: щодня
 • Комфорні номери (4-7 місні) з умовами

  Зміна 1. 20.06-30.06. 2021 (10 календарних днів).  Ціна:  10000 грн. База “Друзі”. ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ВЖЕ НЕМАЄ

  Зміна 2. 26.07-7.08. (13 календарних днів).  Ціна:  12000 грн. База “Сокіл”

  Зміна 4.  9.08-19.08 (11 календарних днів).  Ціна:  10500 грн. База “Сокіл”

   

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ на базі "Сокіл"

Обери свою зміну

1
20.06-30.06
10 днів
10000 грн

2
26.07-7.08
13 днів
12 000 грн

3

9.08-19.08
11 днів
10 500

Алла Лаворик
Алла Лаворик
Дякуємо, організовано все на 5+ Діти щасливі, батьки спокійні за своїх дітей, емоції у всіх позитивні. Savvy Nation рулить – Ваші табори найкращі.
ВИ НАЙКРАЩІ !!!
 
Надія Євтушенко
Надія Євтушенко
Обираючи перший літній табір своїй дитині, отримала пораду: “почніть з кращого”! Так і зробили!🙂👍 Прекрасна команда, професійний підхід і незабутні емоції дітвори!!! Дякую всьому колективу команди Savvy Nation!
Богдан Сологуб
Богдан Сологуб

Відпочинок у таборі був надзвичайно насиченим, команда відпрацьовувала на всі 100%. Донька отримала багато нових знань. За її власним зізнанням, стала впевненішою в собі, здобула чимало друзів. Ми задоволені результатом роботи команди Savvy Nation. Адже це команда професіоналів. Їм можна довірити відпочинок і навчання дитини.

Оксана Лебедь
Оксана Лебедь
Літній табір – дуже крутий! Відвідували і денний для менших діток у Рівному, і для старших в Олександрії, враження від обох найкращі. Ми досі під враженням від вчорашнього батьківського дня в Олександрії, концерт був просто фантастичний!!! І діти, і вожаті великі молодці!!!! Рекомендую всім відвідати цей чудовий табір, ваша дитина буде у захваті!

Режим дня SavvyCamp

Пробіжка або йога

4 прийоми їжі

Тренінг

Спорт

Майстер-клас

Підготовка до заходу

Концерт дня

Година телефону

Кіно

відпочинак на гамаках

Дискотека

Свіча

Відео з реального життя в таборі

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!