Тележурналістика

Курс «Тележурналістика»

План навчання

Заняття познайомить з журналістськими професіями та відкриє двері до реальної телевізійної студії.

На даному занятті учасники вивчать поняття, структуру та мету інтерв’ю, навчаться складати та брати інтерв’ю.

Практичне заняття з камерою в стилі інтерв’ю, аналіз.

Знайомство з професією репортера. Відшліфування навиків репортера по створенню новин.

Заняття знайомить учасників із телевізійними матеріалами, в яких журналіст коментує подію не лише закадровим текстом, але й з’являється перед телеглядачами. Діти дізнаються про особливості запису стенд-апу, попрацюють над своєю дикцією, а також спробують себе у ролі журналіста, який з’явився в кадрі.

Знайомство з ютуб канаом як способу передачі інформації. Аналіз якісного ютуб-контенту. Визначення основних правил створення та ведення ютуб-каналу.

Заняття дозволить проаналізувати власні ютуб-блоги. Друга частина заняття навчить учасників розрізняти статтю з-поміж журналістських матеріалів у друкованих виданнях, ознайомляться із тонкощами її написання. А заодно поринуть у світ створення друкованих матеріалів – від продумування теми до збору інформації.

Заняття спрямоване на вміння створювати та аналізувати рекламний продукт та створення самореклами як однієї з необхідних життєвих компетенцій.

Участь в реальній телевізійній програмі як досвід та лзнайомлення з процесом зйомок із середини.

Опис: учасники спробують записати ток-шоу, при цьому самі будуть ведучими і гостями у телестудії. Тренер запропонує обрати тему, допоможе продумати запитання ведучого та відповіді експертів. Працюватиме справжня відеокамера, деякі моменти можна буде дублювати.

Одне з фінальних занять, яке підсумує отримання знання, вміння та навички у телепрограмі.

Проведення прес-конференції як підсумку Рівня 1.

Курс «Тележурналістика» – практичний курс юного журналіста, який складатиметься з практичних завдань та теоретичного пояснення основ журналістської професії. Заняття напрямку навчать дитину працювати перед камерою, лаконічно і чітко висловлювати власні думки та аналізувати побачене, створювати ютуб-канал та писати статті, готуватися та проводити інтерв’ю. Загалом курс «Тележурналістика» покаже «кухню» цієї професії зсередини.
Що учасник отримає після проходження курсу «Тележурналістика»?
  • дізнається про телевізійні професії;
  • зможе спробувати себе у всіх ролях телеведучих: від польових до студійних;
  • навчиться лаконічно, інтонаційно транслювати інформацію;
  • отримає навики роботи з камерою, мікрофоном, публікою.
  • Подивіться інші наші курси